Dörtnala Koşan Beyaz At

Dörtnala Koşan Beyaz At
Dörtnala Koşan Beyaz At
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
69,90 TL
69.90 www.liziahome.com
Tüm kanvas tablolarımız da 320 gr/m2 %100 Pamuk astarlı 1. Sınıf sanatsal kanvas kumaşlar kullanılmaktadır. Orjinaline en yakın renk ve ışık dokusuna sahip olması sağlanmaktadır. Kesinlikle asit içermemektedir. Sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Pvc veya herhangi kanserojen madde içermez.

FABBHOME tarafından kullanılan kanvas kumaşlar %100 pamuktan olup, en kaliteli kanvas kumaşlardır. Uzun yıllar boyunca dayanıklı bir biçimde ürününüzü kullanmanız sağlanmaktadır. Tüm kalite testlerinden başarıyla geçmiş bulunan ürünler, son kullanıcıya bu şekilde iletilir. .

Makine parkurumuzda bulunan tüm yüksek çözünürlüklü dijital baskı makinalarında Solvent mürekkep kesinlikle kullanılmaz. Su bazlı orijinal HP vivera pigment mürekkepler kullanılır. Çok uzun yıllar aynı renk ışık ve doku kalitesini korumaktadır.

Ayrıca Güneş, ışık, flaş gibi etkenlerden kesinlikle etkilenmeyen baskı kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanım ömrünü korur. FABBHOME tarafından üretilen tabloların baskıları oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olmasından dolayı, tablolarda herhangi bir olumsuzluk görülmez.

İmalatta kullanılan tüm ahşap çerçeveler 1. Sınıf çam ağacından imal edilmektedir. Kullanılan çam çerçeveler kurutulmuş ve fırınlanmıştır. Duvarınızda yamulma, eğilme ve çatlama kesinlikle olmamaktadır. Tüm çerçevelerimiz 3x4 cm kalınlığındadır.

En kaliteli çerçeve malzemesi kullanılması sebebiyle üretilen tablolar herhangi bir fiziksel darbeye maruz bırakıldığında dahi güçlü yapısını korumaktadır. Fırınlanması ve kurutulmasından dolayı son derece sağlam bir şekilde duvarlarınızda yerini almaktadır.

LİZİA HOME’un profesyonel tecrübeli kadrosu, en üst düzeyde ve titizlikte kanvas tabloları imal etmektedir. Isı ve hava şartlarının değişkenliğini hesaplayarak tüm tablolarda mükemmel gerginlik sağlanmaktadır.
Diğer Özellikler
Stok KoduCSTUY268
Marka-
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.